מטבחים בנתניה

עיצוב המטבח מהווה משימה מורכבת בשל השימוש האינטנסיבי בשיש, עץ ורכיבי פרזול. בשנים האחרונות, עלויות המטבחים ספגו ירידות מחירים עקב השימוש בחומרים תחליפיים אשר מספקים עיצוב בוטיק, ועם ירידת איכות בלתי מורגשת. כך, למשל, הפולימר והפורמייקה משמשים תחליף הולם למטבח העץ המלא היקר. הם מבוססים על לוחות MDF עליהם מודבקים קנטים. כיצד תדעו למי לפנות, ואצל מי לרכוש מטבח חדש, או לשפץ מטבח קיים?

מטבחים קונים ומשפצים רק בחנות מטבחים

אל תשימו את המטב שלכם בידיה של חנות כללית למוצרי בית. זו תהיה טעות קשה משום שחנות זו עוסקת במטבחים ובשאר החדרים. היות והמטבח זהו נושא מורכב, טוב תעשו אם תפקידו אותו בידיים של חנות העוסקת בו בצורה מעמיקה, ומסייעת לכם להגיע לשיש, לארונות ולמגירות הטובים ביותר עבורכם.

בחירת מטבח בחנות לכלי בית יוצרת כרוניקה בלתי נדלית של טעויות

המחירים היקרים, והעיצובים שלא חיפשתם גורמים לכם לחשוב שזהו עולם המטבחים ואין בלתו. בפועל, לא כל מטבח הוא מטבח עץ מלא במחיר יקר, ולא כל עיצוב שמציגים לכם באותה חנות הוא התשובה הסופית לאופן בו הוא צריך להיראות. בדיוק בשביל זה טוב תעשו אם תבקרו בחנות מטבחים המשווקת מטבחים בלבד. שם, יוכלו להציג לכם מטבחים בכל מיני רמות מחיר ומכל מיני חומרי גלם ועיצובים שונים. הבחירה תיה הרבה יותר קלה שם מאשר בחנות המוצרים הביתיים הכללית.

לפני שתגשו לחנות המטבחים, ודאו שהיא קרובה לאזור מגוריכם

הובלה והתקנה של מטבח שנקנה רחוק עלולה להיות יקרה ובעייתית. לכן, לפני שאתם נגשים לבדוק מה יש לחנות להציע לכם, ודאו שהיא קרובה להיכן שאתם גרים. אם אתם גרים בנתניה, לדוגמה, ודאו כי זוהי חנות מטבחים בנתניה. כך, תוכלו ליהנות מהובלה לא יקרה ומהתקנה מידית באופן יחסי.

אפשרויות לעיצוב מטבחים

עיצוב המטבחים מתחלק לסגנון ולצביון. הסגנון יכול להיות כפרי, בנוסח פרובינציאלי, על בסיס דלתות עם פיתוחים ופרזול קשתי ועגול, לעומת הסגנון הבורגני, המתבסס על דלתות חלקות מעוטות פיתוחים, וידיות פרזול מרובעות. הצביון של המטבח יכול להיות עתיק, המבוסס על סט צבעים חמים כמו חום, כתום, רוזווד, אדום וצהוב. מנגד, הוא יכול להיות מודרני ולהתבסס על גווני התכלת והלבן, כמו כחול, אופווייט, שלג וקרם.