מטבחים בשרון והסביבה

כאשר אתם זקוקים לחידוש מטבח, רכישת מטבח לבית חדש או לבית לפני שיפוץ, ההתלבטויות לגבי ההחלטות שתצטרכו לקבל צפויות להיות רבות ולא פשוטות. ריכזנו לכם את מיטב עצות עשה ואל תעשה לפני רכישת מטבח חדש או חידוש מטבח קיים. כאן, תוכלו לדעת היכן ישנו הסיכוי הטוב ביותר למצוא את המטבח המתאים, ומה צריך לעשות בשביל לגרום לו להשתלב בביתכם בצורה תקינה, אשר תתרום רבות לעיצוב הפנימי של המבנה.

מטבחים קונים רק בחנות מטבחים, לא בחנות לציוד בית כללי

אל תשכחו שמטבח זה חדר עם שיש, ארונות מעוצבים ומגירות דקורטיביות. חדר כזה לא ניתן לקנות בחנות ריהוט בית רגילה ולצפות לקבל תוצאה טובה. מטבחים קלאסיים ומחודדים בעיצובם תוכלו למצוא רק בחנויות המשווקות מטבחים ואשר מתמחות בדקורציה של מטבחים. הדבר מצריך ידע בעצים לארונות ולמגירות כמו גם התעמקות באבני שיש אשר ישמשו משטחי רידוד ועיבוד מזון. לכן, גם אם אתם רואים שניתן לקנות כלים סניטריים למטבח בחנויות הריהוט הביתי, מוטב להמתין ולגשת לחנות למוצרי קרמיקה vision ceramica - מובילה בעיצוב קרמיקה וכלים סניטריים למטבח בעיצובים ייחודיים .

חפשו את החנות הקרובה ביותר לאזור מגוריכם

עוד טעות שלקוחות עושים היא להזמין מטבחים ממקום רחוק, ולשאת בעלויות הובלה והתקנה גבוהות. אל תשכחו שאנחנו בישראל, ולכן אם ראיתם תכולת מטבחים שאהבתם במקום רחוק, אין סיבה שלא תמצאו אותה קרוב לבית. לכן, מומלץ עוד לפני החקר שתעשו בפועל, לרכז רשימת חנויות אשר קרובות לבתיכם. לדוגמה, אם אתם גרים בשרון, חפשו מטבחים בשרון והסביבה.

מטבחים כפריים – קווים לדמותם

עיצוב גלילי או צילינדר של ידיות הארון והמגירות במטבחים הגדולים, ועיצוב ידיות טלסקופיות אם מדובר במטבח קטן. במידה והמטבח מודרני – התחקו אחר הצבע הלבן וסובביו: תכלת, שמנת וקרם. במידה והמטבח בעיצוב עתיק, התחקו אחר קולקציית צבעי העץ לגווניהם, חום, כתום, רוזווד, אדום וצהוב. במידה וראיתם מטבחים מחומרים מתכתיים, מומלץ לבדוק אפשרות לצבוע אותם בצבעים אלו ולא להתפשר על רכיבים מעץ. טכניקות הצביעה של היום מאפשרות להפוך מתכת לדמויית-עץ מבחינת המראה החיצוני.

מטבחים בורגניים – קווים לדמותם

עיצוב מלבני או ריבועי סימטרי בכל ידית, קורת דלת או צדודית ארון. הצורה הריבועית מסמלת יותר מכל את העיצוב הבורגני. ניתן להתחקות אחר העיצוב הבורגני הווינאי העתיק, זה המבוסס על צבעי הרוזווד והחום הכהה, או להישאר בעולם המודרני, ולהתבסס על צבעים כמו לבן ותכלת.