מטבחים מעץ

מטבחים אלו מהווים את חוד החנית בכל הקשור לעיצובם. עם מטבחים מעץ מלא אתם יכולים לעצב חלל כפרי, המבוסס על פיתוחים וגילופים, או חלל בורגני בעל עיצוב חלק וצורות מלבניות ומרובעות. עניין נוסף וחדשני שמלווה את מטבחי העץ המלא הוא היכולת לצבוע אותם ברמת גימור מרשימה למשך עשרות שנים ללא דהייה. ניתן להגיש ללקוח מטבחים בצבעים לבנים מודרניים, אשר נראים כמו צבעי הציפוי של הארונות המתכתיים המלווים את נוסחי העיצוב הללו.

מטבחים עם פיתוחים וגילופים אומנותיים

מטבחים יוקרתיים במיוחד, בעלי מראה מלוטש מאד. כל דלת ארון או מגירה מכילה מלבנים מגולפים פנימיים. על פי רוב, מטבחים אלו משתלבים היטב בעיצוב כפרי, ולכן הידיות של הארונות שלהם צפויות להיות גליליות ישרות, קשתיות או טלסקופיות אם המטבח מיועד להצבה בחדר קטן. הקשר בין הדלת המגולפת לידית המעוגלת הוא קשר גורדי אשר נראה פעמים רבות במטבחים המסוגננים באמצעות פיתוחים על דלתותיהם.

מטבחים עם דלתות ארון חלקות ומגירות מלבניות סימטריות

מטבחים בעלי חזות עיצוב בורגנית. בשונה מחזות העיצוב הכפרית, מה ששולט במרחב אינו הפיתוחים שעל המשטח, אלא רמת החדות של ההתקן. גם הארון עצמו וגם הידית שלו יכילו קודקודים מאד חדים ומאד מלוטשים. ההמלצה היא לשלב במטבחים קטנים מאד ידיות סימטריות שוות צלעות בגודל קטן. ידיות אלה הן המקבילות לידיות הטלסקופיות העגולות בעולם העיצובים הכפרי: קטנות, קומפקטיות ועל כן מתאימות למטבחים בעלי ממד קטן.

מטבחים מעץ אינם בהכרח חומים: השליטה בצבע נתונה בידיכם

בשונה מימי העבר, מטבחי העץ השתכללו מאד בטכניקת הצביעה בה הם מוגשים ללקוח. המטבחים יכולים להכיל חזות עיצוב עתיקה או וינטאג' המבוססת על הגוון החום הטבעי, אך הם יכולים גם להיות מוגשים ללקוח כשהם לבנים לחלוטין, ואפילו צבועים בגוונים הסובבים את הלבן, כמו שמנת או קרם. בכך, ניתן לשלב מטבחים מעץ איכותי ועמיד גם בבתים מודרניים, ואפילו בבתים לבנים לחלוטין בעלי חזות עיצוב הייטק, ללא כל אלמנט כפרי או פרובינציאלי במרחב. בדרך זו, ניתן להשתמש ברכיבי העץ המלא להגשמת נוסחת עיצוב חופשית, המותאמת לכל מטבח בכל סגנון. מי שהולך על איכות, ישאף למטבח מעץ מלא בשל עמידותו ושרידותו חסרת הפשרות.