מטבחי פולימר

מטבחים אלו מבוססים על לוחות MDF בארונות ובמגירות כחומר גלם עיקרי. הפולימר הוא המשטח הקדמי אשר מודבק ללוח ה- MDF באמצעות דבק בלחץ וואקום בחום, בדומה לשכבת ההדבקה על פרקטים מלמינציה. ההבדל בינו לבין מטבח פורמייקה הוא שאם יציגו לכם חלקים מהארון או המגירה של הראשון – לא תבחינו בהדבקה, בעוד שבשני ניתן לראות בבירור שישנו הבדל בין הלוח העיקרי לשכבה הקדמית המודבקת. לכן, הפולימר בעיני רבים נחשב איכותי יותר. שכבת הלוח שלו, המציגה מראה אחיד, היא הקרובה ביותר מבחינה עיצובית ללוח עץ ממשי.

מטבחי הפולימר הכפריים

מטבחי פולימר כפריים הם מטבחים המבוססים על פיתוחי עץ מגולפים ומשויפים היטב. הדלת בכל ארון ובכל מגירה נראית עם 2 מלבני או ריבועי פיתוח.מומלץ לשלב זאת עם ידיות פרזול עגולות טלסקופיות או צילינדר בצורת גליל, ובכך להקנות למטבח הפולימר שלכם את ניסוח העיצוב הכפרי המושלם.

מטבחי הפולימר הבורגניים

מטבח הפולימר הבורגני מתבסס על צורה מרובעת חלקה, ללא פיתוחים. כל דלת וכל מגירה חלקים לחלוטין ומתאפיינים רק ב- 4 הקודקודים שלהם ותו לא. המטבחים עשירים בידיות פרזול מרובעות או מלבניות. במטבחים הגדולים מדובר בידיות גדולות ואילו במטבחים קטנים מדובר על ידיות קטנות המתאימות בממד שלהם לממד הקטן הצפוי באותו מטבח.

יתרונות מטבחי הפולימר

הם מאפשרים מחיר כלכלי לכל מי ששאף לרכוש מטבח עץ או אפוקסי ונתקל בתמחור יקר ולא מאפשר. הפולימר מספק לכם הזדמנות למטבח זול בשל הביסוס על הדבקתו על לוחות MDF. בשונה ממטבחים אחרים המתבססים על הדבקה זו, ובראשם מטבח הפורמייקה, אלו נחשבים מטבחים איכותיים המנגישים ללקוחות מראה מלוטש ואחיד, ולא מראה שמסגיר את ההדבקה. זו למעשה הזדמנות לרכוש מטבחים בזול ולקבל עיצובים יוקרתיים ונדירים בהם.

מטבחי פולימר – לשפץ את המטבח בזול ולזכות בתוצאה יוקרתית

עם פולימר אתם לוקחים את המטבח שלכם 10 צעדים קדימה מבחינה עיצובית בהשקעה כספית מינימלית. בשונה ממטבחי העץ או האפוקסי, אתם מקבלים מטבח המבוסס על הדבקת קנטי פולימר ללוחות MDF. על אף כי התקני המטבח יהיו רגישים מעט לשריטות, איכות העיצוב וההגעה לתוצאה דקורטיבית מושלמת מצריכות השקעה מינימלית, ולכן זה הופך את ההשקעה לכדאית ואטרקטיבית ביותר.