מטבחי פולימר - הקטלוג החדש

פולימר הנו חומר ציפוי המודבק על משטח MDF באמצעות לחץ וואקום בחום. הדבקה זו מאפשרת לקנט ה- PVC (כלומר לפולימר) להיות מוטמע על ה- MDF ולא רק מודבק עליו. המתבונן לא יבחין בין הפולימר לעץ המלא, בשל כך שמשטח הפולימר נראה אחיד ורדוד לחלוטין, בשונה מהפורמייקה שנראית מודבקת. לכן, כל מה שניתן לעשות עם עץ מלא ניתן לעשות עם פולימר מבחינה דקורטיבית: לכופף, לבצע גילופים מעניינים וחרוטים, ועוד. ההבדל במחיר גדול מאד, ומאפשר לכל מי שמעוניין להתחדש במטבח מעוצב לעשות זאת באופן כלכלי יחסית, ולא להיות תלוי במחיר היקר של העץ המלא.

מטבח פולימר לבית כפרי

המטבח בעל סגנון העיצוב הכפרי מכיל דלתות עם פיתוחים וגילופים חרוטים. בכל דלת תוכלו לראות לפחות 2 מלבנים מקבילים לצורה העיקרית וכלואים בתוכה. בכל ידית מגירה או ארון תמצאו ידית בעלת חזות עיצוב עגולה, סימן ההיכר של המטבח הכפרי. עבור מטבחים גדולים יהיו אלה ידיות צילינדר גדולות וישרות, או ידיות קשת קמורות. עבור מטבחים קטנים יהיו אלה ידיות עגולות לחלוטין וזעירות על מנת ליצור יחס עיצובי נכון בין הגודל המוגבל של המטבח לגודל הקטן של הידיות. בכל מקרה אחר, הידיות צפויות למשוך תשומת לב רבה מדי מצדו של המתבונן הממוצע על חשבון התכולה העיקרית של המטבח.

מטבח פולימר לבית בורגני

המטבח בעל סגנון העיצוב הבורגני מכיל דלתות מרובעות וסימטריות ללא גילופים ופיתוחים. גוף הדלת חלק לחלוטין. ידיות הדלת מלבניות, ובמטבחים קטנים מאד – ריבועיות. הידיות קטנות, ולכן המעצבים מנצלים את היתרון ומעניקים לכם אותן שוות צלעות לשם חידוד מושלם של העיצוב. יצוין כי במטבחים קטנים – הצבת ידיות מלבן מוארכות אינה כדאית בשל משיכת עודף מיקוד תשומת לב אליהן על חשבון התכולה העיקרית של המטבח.

היתרון בפולימר – השליטה בצבע האוביקט היא בידיים שלכם

בשונה מחומרים תחליפיים אחרים וזולים יותר לעץ המלא, העיסוק בצבע שאינו לבן מוגבל מאד. בפולימר, ניתן לצבוע באיכות מעולה כל רכיב, כך שיישאר בגוונו החדש למשך שני רבות מאד, ללא פריכוּת וללא דהיה. ניתן לצבוע פולימר בצבע שמחקה עץ מלא, או לחילופין בצבע הנגזר מהגוונים הלבנים כמו שמנת או קרם.