מכונת אספרסו לבית

אם אתם שותים קפה מדי יום או שבוע, ומשתמשים בקומקום, מומלץ לשדרג למכונת קפה. הסרת האבנית, וההתמודדות עם המים הרותחים כשהם חצי חשופים מדי בוקר הופכות את מכונת האספרסו הביתית להרבה יותר רלוונטית מאשר שימוש בקומקום. עם מכונת אספרסו לבית אתם יכולים להגשים מגוון רחב מאד של תמורות:

הכנת אספרסו מכל הסוגים

הכנת אספרסו קצר, ארוך או כפולך על פי לחיצת כפתור. הכנת אספרסו על פי גודל הכוס. שימוש בתערובת חלב ופולים על פי בחירה. ניתן להשתמש בקפסולות אספרסו במקום בפולים תלוי בדגם המכונה). במידה ומשתמשים בפולים, יש להוסיף לרכישה מטחנת קפה, אלא אם ישנה פונקציית פירור פולים ואבקה במכונה עצמה.

מכונת אספרסו לבית

הכנת קפה שאינו אספרסו

בחלק מהמכונות ניתן להפיק נס קפה, קפוצ'ינו, ועוד. משקאות הקפה הללו מבוססים על רמות הקצפה שונות של חלב. במכונה אוטומטית הם נקבעים כאקסיומה סטנדרטית. במכונות ידניות, שבדרך כלל משמשות בתי קפה, ניתן להקציף ידנית את החלב על פי רמת הביצוע המועדפת עליכם. גם כאן, התבססות המשקה יכולה להיות על פולים או פודים או באמצעות קפסולות קפה ייעודיות.

שיפור עיצוב מזנון הקפה במטבח

אין ספק שבהשוואה לקומקום החשמלי מדובר בשיפור אדיר בעיצוב עמדת הקפה במטבח. עמדה זו, כשהיא מבוססת על מכונת קפה אספרסו מדוגמת מנסחת מחדש את עיצוב המטבח ומעניקה לו תחושה של חמימות כצפוי ממכשיר כמו מכונת אספרסו לבית. את העיצוב ניתן לבחור על פי תבניות שונות, בהתבסס על מידות המכונה והצורות והגוונים החיצוניים שלה.

הכנת אספרסו עבור כמה סועדים בו זמנית

מכונה זו נקראת "מכונת אספרסו מרובת ראשים" כאשר בבית הדגם הנדרש הוא בדקרך כלל של 2 ראשים. מכונות עם 3 ראשים ומעלה הן מכונות בקנה מידה גדול, לרוב לשימוש מסעדות. אם אתם צרכנים ביתיים "כבדים" מבחינת צריכת הקפה, מכונה עם 2 ראשים, שהם 2 ברזים למעשה, תהיה אידיאלית. על פי רוב, מדובר במכונה ידנית, שכן מכונה אוטומטית או אוטומטית למחצה היא מכונה של ברז אחד. על פי רוב, ישנו קשר בין כמות הברזים במכונה לגודל מכל המים והחלב שלה ביחס ישר. מכונה מרובת ברזים היא לרוב מכונה גדולה פיזית.