עיצוב מטבחים 2018

מטבחים הם מחדרי השירות שלא הייתם מעוניינים להקל ראש בעיצובם, ובפרט בבחירת רכיבי האחסון שלהם, כמו גם משטחי העבודה במרחביהם. חברת עיצוב מטבחים טובה צריכה להחזיק במגוון רחב של מטבחים מעוצבים, ולספק ללקוחותיה הדמיית מחשב מונפשת של כל אחד מהם בטרם ההתחייבות.

מטבח מודרני

המטבח המודרני מבוסס על פתרונות אחסון גדולים ובולטים, בצורת מלבן, לרוב בצבעים לבנים, כאשר גוונים שכנים כמו חום עץ בהיר או אפור משתלבים במרחב. במטבח כזה ניתן למצוא ארונות לבנים או חומים בהירים, לצד כסאות מעוגלים ובעלי מראה חדיש. באופן כללי, רוב רכיבי המטבח ייראו חדשים בסטייל 'דור העתיד', ולא ניתן יהיה למצוא בהם רמיזות למסורת מוכרת ממטבחי העבר. מטבחים מעוצבים בסגנון כזה יתאימו בעיקר לבתים מודרניים, החל מבתים בורגניים מודרניים בגוונים שונים ועד לבתי הייטק לבנים נקיים. 

עיצוב מטבח 2018

מטבח קלאסי

המטבח הקלאסי מבוסס על פתרונות אחסון אשר רובם ייראו לכם מוכרים בצורות שלהם, מסיבה פשוטה: העיצוב מנוסח באופן שמרני אשר נובע מאקסיומות עיצוב שהיו ידועות לאנושות מאז עידן המהפכה התעשייתית ועד ימינו. מטבחים כפריים יכילו ארונות עץ טבעי או פולימר עם פיתוחים וגילופים על הדלתות, כשהידיות קטנות ו- 'מתחשבות'. מנגד, אם העיצוב מבוסס על ארונות חלקים, הם לרוב ימוקמו בקצה המטבח ויאפשרו להדגיש את עיצוב הרצפה שמתחת. שימוש באי למטבח (משטח אמצעי הממוקם במרכז המטבח) מאפיין אף הוא מטבח מעוצב בסגנון זה.

מטבח אנגלי

המטבח האנגלי דומה מאד לחדרים טיפוסיים בלונדון ובסביבתה: הארונות בעלי טקסטורה קלאסית, מבוססים על פיתוחים וגילופים אומנותיים בכל פלטה, אבל בעלי צבע לבן המצביע על האווירה האנגלית. רכיבים עליונים במטבח כמו משטח העבודה, השולחן והכסאות ניתן להשאיר גם כן בלבן או לעצב דווקא בצבעים כמו חום ושחור ליצירת ניגודיות שתביא לעיצוב מנצח. זו טקטיקה שמשתמשים בה הרבה מאד בתחום מטבחים מעוצבים בסגנון בריטי.

מטבח דמוי בטון

מטבח זה מבוסס, איך לא, על צבע הבטון, כלומר על אפור. הארונות מרוחקים מהחלק העיקרי של החדר, וממוקמים בקצוות שלו. בכך שהם גם גבוהים הם בולטים בשטח, והצבע האפור שלהם נראה למרחוק. ניתן להזמין שולחן ואי למטבח בצבע זה, או לשנות לצבע חום בהיר. מטבח כזה ניתן לשייך הן לסגנון קלאסי והן לסגנון מודרני. זהו לא מטבח כפרי, אלא מתאים בעיקר לעיצוב בורגני.